Szakmai hétvége 2022. 02. 25-27.

Az Oktatási Esélyekért! pályaorientációs mentorprogram kollégái, három-napos szakmai hétvége formájában folytatták tovább közös munkájukat. A hétvége során az iskolák pedagógusai ismertették jó gyakorlataikat, amelyekkel diákjaik sikeres pályaorientációjához járulnak hozzá, illetve bemutatták akadályaikat, amelyekkel a kistérségi általános iskolájuk a mindennapi munka során szembe néz. A hétvége szakmai programját, Dr. Bereményi Ábel A pályaorientáció tétje. Döntések és sodródások. Roma fiatalok átlépése az iskolából a munkába című prezentációja, és Dr. Fehérvári Anikó Iskolai lemorzsolódás - Okok, következmények, megelőzések című előadása mélyítették el. A hétvége eredményeként elkészült a kutatási-fejlesztési program következő szakaszának ütemterve.

Oktatási Esélyekért! kutatócsoport

Oktatási esélyekért Kutatócsoport logója